Jēkabpils 3.vidusskolas dubultuzvara skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā

Skolu sports

Ābeļu pamatskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā 1999.-2002.gadā dzimušajiem jauniešiem un jaunietēm lielo skolu grupā. Jauniešu konkurencē piedalījās četru skolu komandas, kur pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jēkabpils 3.vidusskolas komanda- Otto Bērziņš, Renārs Spūlis, Adrians Čiekurs, Ritvars Zalāns, Toms Vecumnieks, Emīls Repeļs, Dainis Lazdāns. Kuri ar 48:37 uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu, ar 59:36 uzveica Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu, ar 40:31 uzveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu. 2.vieta sacensībās Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai- Jānim Mežinskim, Jaroslavam Mačulim, Daniēlam Puziņam, Armandam Tiltiņam, Arvim Rutkim, Matīsam Indriksonam, Aivim Batarāgam, Tomasam Indriksonam, Emīlam Vitkovskim, Robertam Vingrim, kuri ar 48:34 uzveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu, ar 43:13 uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu. 3.vieta Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai- Aivaram Caunītim, Ralfam Siliņam, Naurim Ancānam, Austrim Eglītim, Kristoferam Bukam, Renāram Urbānam, Dāvim Bērziņam, Robertam Čakšam, Tomasam Krastiņam, kuri ar 34:13 uzveica Jēkabpils 2.vidusskolas komandu. Jaunietēm sacentās triju skolu komandas, kur uzvaru izcīna Jēkabpils 3.vidusskolas komanda- Viktorija Daļecka, Ieva Ivanova, Kristīne Ivanova, Anna Fedulova, Dagnija Upeniece, Karīna Sereda, Zane Zemīte, kuras ar 11:4 uzveica Viesītes vidusskolas komandu un ar 11:3 uzveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu. 2.vieta Viesītes vidusskolas komandai- Betijai Zimetai, Sindijai Bantauskai, Paulai Tīrumniecei, Elīnai Liepiņai, Andželikai Geroimovai, Alisei Germanei, Veronikai Geroimovai, Diānai Beļavskai, kuras ar 4:2 uzvarēja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu, kurai sacensībās 3.vieta. Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandas sastāvā spēlēja- Evija Valte, Laura Baumane, Elīza Rēķe, Santa Čevere, Kitija Osīte, Dinija Burda, Linda Kvedere, Amanda Vasiļevska. Paldies par spēļu tiesāšanu Jēkabpils Sporta skolas direktoram Edgaram Lambam!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe