Florbols mazo skolu grupā

Kategorija: Skolu sports

sacensibu-uzvaretaji-birzu-internatpamatskolas-zeni-skolotajs-juris-pukitisSalas vidusskolā, kur notika skolēnu sporta spēļu sacensības florbolā 2002.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem mazo skolu grupā, bija ieradušās septiņas komandas. Par uzvarētājiem kļuva Biržu internātpamatskolas komandas zēni – Valērijs Puhaļskis, Matīss Poikāns, Arnis Skrīvelis, Kristaps Groms, Edijs Simkovičs, Daniels Strumskis, Mārtiņš Bārbals, Andris Fedins, Dāvis Simkovičs, Edgars Oriščenko. 2.vieta Biržu pamatskolas komandas zēniem – Ervīnam Ozoliņam, Rinaldam Tuņķelim, Ritvaram Geižānam, Kristeram Liģerim, Gintam Berķim, Artūram Liģerim. 3.vieta Sūnu pamatskolas komandas zēniem- Sandim Ščedrovam, Adriānam Hnikinam, Marekam Ričam Gutānam, Oskaram Spakovskim, Artūram Ozoliņam, Artūram Turkupolam, Artjomam Lukašovam, Jurim Jastrabovičam, Mārtiņam Grebežam. 4.vieta sacensībās Rubeņu pamatskolas komandai, 5.vieta Vīpes pamatskolas komandai, 6.vieta Dignājas pamatskolas komandai un 7.vieta Ābelu pamatskolas komandai. Paldies par sacensību raitu norisi Salas vidusskolas sporta skolotājam Pēterim Krastiņam!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe