Florbols lielo skolu grupā

Skolu sports

sacensibu-uzvaretaji-jvg-florbolisti-skolotajs-aivis-kokinsSalas vidusskolā norisinājās skolēnu sporta spēļu sacensības florbolā 2000.-2002.gadā dzimušajiem zēniem lielo skolu grupā. Sacensībās piedalījās trīs komandas, kur Salas vidusskolas komanda startēja ārpus konkurences, par cik komandā bija vecākas grupas zēni. Salas vidusskolas komandā spēlēja – Rūdis Upmalis, Linards Stolers, Dāvis Zaikovskis, Mareks Andrejevs, Devids Vaivods, Mārtiņš Feldmanis, Rihards Mežancis, Maikls Belousovs. 2.vieta sacensībās Viesītes vidusskolas  komandai – Paulam Jurģim Prokofjevam, Aleksandram Sebežam, Edvīnam Caunem, Viesturam Zaļakmenam, Rodrigo Lūsim, Arturam Masulevičam, Sandim Aldiņam, Valērijam Sebežam, Artūram Kovrigo, Kristapam Molam, kuri zaudēja Salas komandai ar 1:9 un Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai ar 4:11. Uzvarētāji – Jēkabpils Valsts ģimnāzijas florbolisti – Agnis Ugainis, Andris Venčels, Jānis Edijs Zeļenko, Arvis Lugins, Ralfs Mitris, Edvards Darbinieks, Emīls Miltuzis, Gvido Zaķēns, Ralfs Siliņš, Rinalds Vītols, kuri uzveica Salas vidusskolas komandu ar 6:4. Paldies Salas vidusskolas sporta skolotājam Pēterim Krastiņam par sacensību noorganizēšanu un tiesāšanu!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe