Biržu pamatskola uzvar skolēnu sporta spēļu sacensībās futbolā 2006.gadā dzimušajiem

Kategorija: Skolu sports

Biržu pamatskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības futbolā 2006.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem mazo skolu grupā, kur sacentās četru skolu komandas. Sacensību spēles tiesāja Jēkabpils Sporta skolas futbola treneri Raimonds Gailis un Edmunds Zvaigzne. Uzvaru nevienam neatstāja sacensību mājinieki – Biržu pamatskolas zēni – Nikita Šopeiko, Markuss Labutis, Adrians Tabunovs, Kristiāns Tučs, Dainis Ugainis, Kristaps Tetinis, Edvards Geižāns, Emīls Lācītis, Ritvars Tetinis, kuri ar 1:0 uzveica Ābeļu pamatskolas komandu, ar 3:0 uzveica Variešu sākumskolas komandu un ar 7:0 uzveica Zasas vidusskolas komandu. 2.vieta Ābeļu pamatskolas komandai – Agrim Krodziniekam, Aleksam Graudumniekam, Atim Mundumam, Artūram Lazdānam, Kristapam Eņģevīram, Gabrielam Valmieram, Alvim Saņikovam, Silvesteram Osvaldam, Artūram Jonikānam, kuri ar 3:0 uzveica Variešu sākumskolas komandu, ar 4:0 uzveica Zasas vidusskolas komandu. 3.vieta Variešu sākumskolas komandai – Naurim Puķānam, Kristeram Juškevičam, Markusam Rulietim, Emīlam Rulietim, Renāram Jaksonam, Kristiānam Ivanovam, Uģim Brīdegam, Dairim Eglītim, Matīsam Sorokam, Emīlam Rudzītim, kuri ar 2:1 uzveica 4.vietas ieguvējus -  Zasas vidusskolas zēnus.

Tatjana Donāne, skolu sporta metodiķe