Basketbols 2004.-2005.gadā dzimušajiem

Kategorija: Skolu sports

uzvaretaji-zenu-konkurence-jekabpils-3-vsk_-komanda-skolotajs-modris-osvaldsJēkabpils 3.vidusskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā 2004.-2005.gadā dzimušajām meitenēm un zēniem lielo skolu grupā. Meitenēm pārliecinoši spēcīgākas izrādījās Jēkabpils pamatskolas komandas meitenes – Raina Tomašicka, Estere Melānija Ancāne, Linda Kaņepe, Enija Anča, Keita Reiņikova, Agnija Straume, kuras ar 33:8 uzvarēja Jēkabpils 3.vidusskolas komandu un ar 54:2 uzvarēja Salas vidusskolas komandu. 2.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas meitenēm – Sandrai Brikmanei, Dagmārai Midzenei, Dinijai Dedelei, Paulai Krūmiņai, Laurai Kristiānai Ozoliņai, Marinai Okuņevai, kuras ar 40:2 uzveica 3.vietas ieguvējas – Salas vidusskolas meitenes  – Evelīnu Taškāni, Adriānu Turlaju, Evu Grāviņu, Santu Zaķēnu, Katrīnu Mihailovu, Amandu Bazajevu, Jūliju Jeršovu. Zēnu konkurencē uzvara Jēkabpils 3.vidusskolas komandai – Kristiānam Ostrovskim, Edvardam Eglītim, Endijam Maiklam Ūbelim, Matīsam Čikutam, Mārtiņam Niedrītim, Matīsam Maksimovam, kuri uzvarēja visus savus pretiniekus – ar 21:17 Jēkabpils pamatskolas komandu, ar 59:7  Salas vidusskolas komandu, ar 39:8 Krustpils pamatskolas komandu. 2.vietu  izcīna Salas vidusskolas zēni – Patriks Golubovs, Lauris Slīpais, Uģis Paslauskis, Kristers Plānis, Normunds Braslis, Markuss Vilkaušs, Mārtiņš Pūdāns, kuri ar 22:19 uzveica Jēkabpils pamatskolas komandu, ar 32:7 uzveica Krustpils pamatskolas komandu. 3.vieta Jēkabpils pamatskolas zēniem – Kārlim Būkam, Artūram Vaivodam, Edgaram Navenickim, Mārtiņam Rozenbergam, Vadimam Bucam, Jānim Zarinkam, Dāvim Racepam, kuri ar 26:6 uzveica Krustpils pamatskolas komandu, kurai 4.vieta. Paldies par sacensību raitu norisi Jēkabpils 3.vidusskolas sporta skolotājiem Vitai Brikmanei, Ainim Raubiškim, Modrim Osvaldam un viņu palīgiem tiesnešiem!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe