„Ogres pavasaris – 2018.”

Šahs

8.aprīlī, Ogres Kultūras centrā, notika Ogres novada 5.atklātais starptautiskais čempionāts ātrajā šahā „Ogres pavasaris – 2018.”

Čempionāta piedalījās 89 dalībnieki. Jēkabpili pārstāvēja 8 Jēkabpils Sporta skolas audzēkņi. Labu spēli šajā turnīrā parādīja Daniels Bogorods, kurš uzveica stipro meistarkandidātu Aivaru Laizānu, līdz ar to nākošajās kārtā tikās ar turnīra uzvarētāju Lietuvas lielmeistaru Š. Šulski. Labs rezultāts arī Kārlim Mālniekam, kurš apspēlēja vienu no turnīra līderiem jauno un talantīgo meistarkandidātu Aleksandru Jazdanovu.

Jēkabpils Sporta skolas audzēkņu rezultāti: Daniels Bogorods 5 punkti no 8 un 21. vieta, Kārlis Mālnieks 4,5 punkti – 28. vieta, Andris Tutins 4,5 punkti – 34. vieta, Kaspars Ņukša 4 punkti – 45. vieta, Artūrs Krastiņš 4 punkti – 47. vieta, Liāna Stulpiņa 3,5 punkti – 61. vieta, Kristers Policāns 3 punkti – 74.vieta, Ralfs Rinkevičs 1,5 punkts – 86. vieta.

Guntis Jankovskis