Latgales jauno šaha amatieru čempionāts

Kategorija: Šahs

26. oktobrī Rēzeknē Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs” aktu zāle norisinājās piektais Latgales jauno šaha amatieru čempionāts. Turnīrs notika trijās grupās U -10, U – 14, U – 19/Open.

No Jēkabpils sporta skolas piedalījās 19 audzēkņi. Par absolūto uzvarētāju U – 19/Open grupā ar simtprocentīgu rezultātu 7 punkti no 7 kļuva Artūrs Krastiņš, otrā vietā Andris Tutins 5 punkti no 7, trešajā vietā Rainers Grandāns 5 punkti no 7, visi godalgoto vietu ieguvēji ir Jēkabpils sporta skolas audzēkņi, treneris Gunārs Pušmucāns.

U – 14 grupā 23 dalībnieku konkurencē Jēkabpils sporta skolas audzēkņiem 1. vieta Ralfam Rinkevičam, labs sniegums arī Naurim Pinnem 6. vieta un Alisei Klidziņai 1. vietā starp meitenēm, kopvērtējumā 7. vieta.

U – 10 grupā piedalījās 33 dalībnieki, no Jēkabpils sporta skolas audzēkņiem vislabāk veicās Rutai Midegai, iegūti 5 punkti no 7, 1. vieta meiteņu konkurencē, kopvērtējumā 7. vieta.

Šaha treneris Guntis Jankovskis