Latgales jauniešu komandu čempionāts šahā

Šahs

29. martā Maltā noslēdzās 3. Latgales jauniešu komandu čempionāts, kas sastāvēja no trim sabraukumiem, kuros startēja 9 komandas ar 46 dalībniekiem.

Jēkabpils Sporta skolas šahisti piedalījās ar 2 komandām, nespēlējot savā spēcīgākajā sastāvā, bet iesaistot arī tuvākos rezervistus.

Jēkabpils – 1 komanda līdz pēdējai partijai sīvi cīnījās ar Rēzeknes – 1 komandu. Finišā uzvarēja Rēzeknes -1 komanda ar 22 punktiem, mūsējo kontā 21,5 punkti. Bronzas medaļas tika Malta – 1 komandai – 18.5 punkti. Mūsu komandā spēlēja Renārs Petrovs (8 punkti no 9 iespējamiem), Kristers Policāns (6 punkti), Alise Klidziņa (4,5 punkti), Juris Soltums (3 punkti) un Ralfs Rinkevičs (3 punkti). Individuālajā vērtējumā uzvarēja Renārs Petrovs, otrais Kristers Policāns, bet Alise Klidziņa trešā meiteņu vērtējumā.

Jēkabpils – 2 komanda, kurā spēlēja Rainers Lapiņš, Artūrs Maksimovs, Evelīna Stikāne, Mihails Josipčuks un Toms Karpovs, ar iegūtiem 17 punktiem izcīnīja 5. vietu. Raineram Lapiņam ar 5,5 punktiem sudraba medaļa jaunāko zēnu vērtējumā.

Visi mūsu komandas dalībnieki ir noskaņoti nākamajā sezonā izcīnīt pirmo vietu šajā turnīrā.