Kuldīgas novada Sporta skolas 55.ceļojošā komandu kausa izcīņa šahā

Šahs

14. un 15. septembrī notika Kuldīgas novada Sporta skolas 55. ceļojošā komandu kausa izcīņa, kas vienlaikus bija arī Lielmeistares Danas Reiznieces-Ozolas 14. kausa izcīņa. Uz sacensībām bija ieradušies 76 spēlētāji no Latvijas.

Individuālajā vērtējumā par turnīra uzvarētāju kļuva rīdzinieks nacionālais meistars šahā Aleksandrs Jazdanovs, kurš izcīnīja 6,5 punktus no 7.

Jēkabpils Sporta skolu šajā komandu turnīrā pārstāvēja Liāna Stulpiņa, Evelīna Stikāne, Kristers Policāns, Renārs Petrova. Jēkabpilieši  ierindojās 12. vietā no 26 komandām. Teicami spēlēja Kristers Policāns, kurš spēcīgā konkurencē izcīnīja 3,5 punktus no 7, iegūstot 35. vietu, kā arī paaugstināja savu ello par 44 punktiem. Labs sniegums arī Liānai, viņas kontā 3 punkti, plus 14 ello punkti. Evelīnai šī bija debija, tāda ranga turnīrā, viņas kontā 1,5 punkti, savukārt Renāram 2,5 punkti.