Bērnu komandu turnīra “Cerību kauss” fināls

Šahs

Rīgas Šaha skolā 24. martā un 25. martā notika fināla cīņas Latvijas komandu čempionātam bērniem līdz 12 gadiem. Finālā piedalījās 20 komandas. Komandas sastāvā bija jābūt četriem dalībniekiem, vismaz vienai meitenei. Turnīrs notika septiņās kārtās pēc Šveices sistēmas ar apdomas laiku 25 minūtes katram dalībniekam.

Jēkabpils Sporta skolas komandu šajā turnīrā pie pirmā galdiņa pārstāvēja Kristers Policāns, kurš labi cīnījās un ieguva 3,5 punktus, pie otrā galdiņa spēlēja Renārs Petrovs, viņa kontā 3 punkti, pie trešā galdiņa jaunākais Jēkabpils komandas dalībnieks Rainers Lapiņš ar 1 punktu, pie meiteņu galdiņa Alise Klidziņa izcīnīja 3,5 punktus. Kopvērtējumā Jēkabpils Sporta skolas komandai 15. vieta.

Guntis Jankovskis