Jēkabpiliešu sasniegumi tempošahā

Šahs

Aizkrauklē norisinājās pilsētas 2018.gada atklātais čempionāts tempošahā. Divos turnīros piedalījās 62 dalībnieki no Rīgas, Olaines, Rokiškiem, Aizkraukles un citām pilsētām, to skaitā 18 Jēkabpils sporta skolas audzēkņi. A turnīrā Kārlis Mālnieks ar iegūtajiem 5 punktiem ierindojās 8.vietā, bet starp jauniešiem bija labākais. 5 punktus ieguva arī Artūrs Krastiņš, kas starp jauniešiem viņam deva 3.vietu. Savukārt, B turnīrā, kur spēlēja 36 šahisti ar otro un zemāku sporta klasi, labākos panākumus guva Nauris Pinne, Alise Klidziņa un Evelīna Stikāne, izcīnot 5 punktus. Jāpiezīmē, ka visi dalībnieki spēlēja kopā – gan pieaugušie, gan arī skolēni. Kopumā jēkabpiliešu rezultāti jāvērtē pozitīvi – septiņi audzēkņi ievērojami paaugstināja savu reitingu, bet vienpadsmit ieguva godalgotas vietas dažādās nominācijās.

Treneris Gunārs Pušmucāns