Veiksmīgi šovasar startē Jēkabpils Sporta skolas meiteņu handbola komanda

Handbols

Veiksmīgi  šovasar startēja Jēkabpils Sporta skolas meiteņu handbola komanda, kura

Latvijas pludmales handbola čempionātā spēlēja pieaugušo konkurencē.

Čempionāts notika trīs posmos.

Pirmais posms notika no 28.-29.jūnijam  Nemo Jūrmalā . Nemo bija pieteikušās sešas sieviešu komandas, kas izspēlēja apļa turnīru un pēc tam sacentās izslēgšanas spēlēs par godalgotajām vietām. Jēkabpilietes pirmajā aplī piekāpās pieredzējušākām komandām uzvaru izcīnot tikai vienā spēlē no piecām un ierindojās 6. vietā.

Uzvaru guva igauņu komanda no Pilvas, kas pārspēja LSPA meitenes.

2.aplī, kas norisinājās Jēkabpilī 12.jūlijā Jēkabpils SS komanda izcīnīja 2.vietu . Aizraujošā fināla spēlē piekāpjoties LSPA komandai tikai par 2 punktiem. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Jēkabpils komandas vārtsardze Agnija Malceniece.

3.aplis norisinājās Ventspilī 9.augustā. Līdzvērtīgās spēlēs meitenes izspēlējot četras spēles ierindojās 3.vietā.

23. augustā Rīgā Ķīpsalā notika Latvijas pludmales čempionāta fināla turnīrs. Jēkabpils SS pirmajā spēlē pieveica Dobeles REIR komandu. Otrajā spēlē pret Salaspils SS komandu pirmajā puslaikā tika gūta uzvara, bet otrajā puslaikā labāk veicās ar vārtu gūšanu salaspilietēm. Pēc spēles soda metienos veiksmīgākas bija Salaspils meitenes. Trešā spēle bija pret turnīra favorītēm LSPA, ar 2:0 tika piedzīvots zaudējums.  Izslēgšanas spēlē par trešo vietu Jēkabpils ar 2:0 PIEVEICA Dobeles REIR komandu. Par Latvijas čempionēm pludmales handbolā kļuva LSPA komanda (kurā spēlē divas bijušās Jēkabpils SS audzēknes K.Kirejeva, L.Brikmane)

Par fināla turnīra atraktīvāko spēlētāju tika atzīta Jēkabpils SS komandas kapteine Simona Ārmane.