Jūrmalā deviņu komandu konkurencē – handbolistēm 1. vieta

Handbols

          No 9. līdz 10. jūlijam Majoru pludmalē Jūrmalā norisinājās 20. Starptautiskais pludmales handbola turnīrs “Jūrmala 2016″, kurā Jēkabpils Sporta skolas handbolistes 9 komandu konkurencē ieguva 1. vietu un naudas balvu 600 euro vērtībā.

Pēc pirmās dienas vietu finālčetriniekā automātiski sev nodrošināja Salaspils un LSPA komandas, kas vienīgās cīnījās bez zaudējumiem, četros mačos tiekot pie četriem panākumiem un astoņiem punktiem. Svētdienas rītā labāko četriniekam pievienojās arī Jēkabpils Sporta skolas komanda, kas cīņā par ceļazīmi uz Best4 pārspēja Ogri (2-0), kā arī “Taiesti Savi” (Igaunija), kas salauza “REIR Dobele” pretestību ar 2-1.

Cīņas par titulu veiksmīgi iesāka pērnā gada Jūrmalas posma uzvarētājas salaspilietes, kas pirmajās divās spēlēs izcīnīja divas uzvaras. Pēdējā cīņā pretī stājās jēkabpilietes. Pirmajos divos mačos meitenes izcīnījušas vienu uzvaru un reizi zaudējušas. Spraigā cīņā uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēcspēles metienu sērijā, kur veiksmīgākas izrādījās jēkabpilietes, visā spēlē izcīnot uzvaru ar 2-1. Turnīra noslēgumā abām komandām pa četriem punktiem, bet uzvarētāju gods, pateicoties panākumam, savstarpējā spēlē tika Jēkabpilij.

Trešo vietu un 100 euro izcīnīja Igaunijas komanda “Taiesti Savi”, ārpus labāko trijnieka atstājot LSPA.

“Gan Bei” restorāna prognožu konkursā visprecīzākā izrādījās Jēkabpils komandas pārstāve Simona Ārmane, saņemot dāvanu karti 50 euro vērtībā. Otrajā sacensību dienā tika izspēlēti arī vairāki konkursi, kur bērni varēja tikt pie pludmales handbola bumbām, bet pieaugušie – pie “adidas” apaviem un Latvijas vīriešu izlases krekla.

Par vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Jēkabpils Sporta skolas vārtsardze Agnija Malceniece.

Vietu sadalījums

1. Jēkabpils SS

2. Salaspils

3. Taiesti Savi (Igaunija)

4. LSPA

5. Ogre

6. REIR Dobele

7. Olaines Dīvas

8. Reval Sport (Igaunija)

9. HC Tallinn (Igaunija)