Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts

Futbols

Finišam tuvojas Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts, kurā starp U-10 grupām Jēkabpils SS – 1 komanda izcīnīja 1.vietu un finālspēles aizvadīs Rīgā, 16.03.2016, savukārt, otrā komanda ierindojās 8.vietā. Par labāko spēlētāju uzvarētājkomandā tika atzīts Roberts Kudrjašovs. Savukārt, U-11 grupā – Jēkabpils SS – 1 izcīnīja 4.vietu, bet 2.komanda – 8.vietu. U-12 grupa ierindojās 5.v., U-13 – 8.v. un U-14 – 2.v. Jēkabpils SS U-18 jauniešu 1.komanda kļuva par sudraba medaļniekiem, bet 2.kom. finišēja kā ceturtie. Preiļos U-9 grupā jēkabpilieši startēja ar 2 komandām, kur Jēkabpils SS-1 kļuva par sudraba medaļniekiem, bet Jēkabpils SS-2 pēc aizvadītas sīvas cīņas ierindojās olimpiskā sešinieka 5.vietā. Sestdien, 12.martā Latgales reģiona jaunatnes telpu futbola čempionātu noslēgs U-8.