Finišē lielo skolu basketbols

Basketbols

uzvaretaji-jekabpils-valsts-gimnazijas-zeni-skolotajs-aivis-kokinsJēkabpils 3.vidusskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības basketbolā 2003.-2004.gadā dzimušajām meitenēm un zēniem lielo skolu grupā. Meiteņu konkurencē piedalījās divas komandas, kur ar rezultātu 12:8 Jēkabpils 3.vidusskolas meitenes uzveic Jēkabpils 2.vidusskolas meitenes. Jēkabpils 3.vidusskolas uzvaru kaldināja- Klinta Lindāne, Elīna Tumša, Lāsma Zemīte, Samanta Kalniņa, Loreta Kalve, Sabīne Minkova, Laura Ozoliņa. Jēkabpils 2.vidusskolas komandā spēlēja- Dana Blakunova, Vlada Drobova, Liāna Grjaznova, Daniela Grugule, Karina Karabutina, Jelizaveta Kudrjavceva, Valērija Šelkovska, Irina Miščenko. Zēnu konkurencē no trim komandām pārliecinoši spēcīgāki bija Jēkabpils Valsts ģimnāzijas pārstāvji – Gaitis Leiskins, Edgars Ivanovs, Krists Iesalnieks, Kristers Kārkliņš, Jēkabs Tišanovs, Mārtiņš Jākobsons, kuri ar 62:27 uzveica Jēkabpils 3.vidusskolas komandu un ar 57:13 uzveica Salas vidusskolas komandu. 2.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas zēniem- Mārtiņam Mārcim Puriņam, Armandam Birnim, Kristeram Mežinskim, Kristiānam Ostrovskim, Svenam Spēkam, Artjomam Baranovskim, Raineram Drozdam, Artūram Dzirkalim, Raivim Randoham, Raineram Vigovskim, kuri ar 32:22 uzveica 3.vietas ieguvējus – Salas vidusskolas zēnus- Emīlu Buķi, Patriku Golubovu, Uģi Paslausku, Armandu Jancukoviču, Markusu Vilkaušu, Nilu Petrovski, Jāni Mukānu, Elvi Dambrānu. Šīs bija pēdējās spēles basketbolā lielo skolu grupā, lai veiksmīgs sagatavošanās posms citu sporta veidu skolēnu sporta spēļu sacensībām!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe