FIBA 3×3 basketbolā izcīnīta bronza

Basketbols

Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, līdztekus Eiropas U18 čempionāta kvalifikācijas turnīram, divas dienas norisinājās piektais Latvijas čempionāts FIBA 3×3 basketbolā. Pirmajā dienā ceļā uz Rīgu mēroja Jēkabpils sporta skolas U-15 un U-18 komandas. Jaunākajā grupā dalību bija pieteikušas 12 komandas. Savā apakšgrupā jēkabpilieši ar 2 uzvarām un 2 zaudējumiem ierindojās 3.vietā, tādejādi kvalificējoties ceturtdaļfinālam, kur spēkiem bija jāmērojas ar BS Ogre. Ar minimālu pārsvaru 14:12 izcīnot uzvaru, Jēkabpils komanda jau soli tuvāk pietuvojās finālspēlēm. Pusfinālā ar 11:13 jēkabpilieši piekāpās komandai „Ventspils elite”, bet cīņā par 3.vietu Jēkabpils jaunie basketbolisti ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 21:19 pārspēja „1st in 2015” un kāpa uz goda pjedestāla. Bronzas medaļnieku komandā spēlēja Ritvars Zalāns, Matīss Indriksons, Adrians Čiekurs un Renārs Spūlis. Savukārt, U-18 grupas jauniešiem bija jāatzīst savu sāncenšu pārākums, kas liedza kvalificēties ceturtdaļfinālam un kopvērtējumā izcīnīta 10.vieta. Svētdien cīņās par Latvijas čempionāta FIBA 3×3 medaļām devās U-13 grupa, kur savu dalību pavisam kopā bija pieteikušas 27 komandas. Jēkabpilieši C apakšgrupā izcīnīja 2 uzvaras un piedzīvoja 1 zaudējumu. Pēc apļa izspēles trim komandām bija vienāds punktu skaits un diemžēl ceturtdaļfinālam kvalificējās tie, kuriem bija gūts lielākais punktu skaits visās trīs spēlēs. Kopvērtējumā Jēkabpils izcīnīja 12.vietu.