Sporta skolu absolvē 20 audzēkņi

Aktualitātes

„Vienalga kāds, bet treniņš, kas notiek šodien, ir nesalīdzināmi labāks par ideālu treniņu, kas tiek atlikts uz kādu citu dienu!”

            17. maijā Jēkabpils Tautas namā norisinājās Jēkabpils sporta skolas izlaidums, kur apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apgūšanu saņēma 20 audzēkņi. Ikviena šī gada absolventa ceļš no pirmā starta līdz finiša taisnei ir virzījies uz izaugsmi un fizisku rūdījumu viņu izvēlētajos sporta veidos, ejot cauri uzvarām un zaudējumiem, kāpumiem un kritumiem. Turpinot trenēties un attīstīt iegūto sporta skolā, mēs ikviens ceram un ticam, ka viņu vārds izskanēs daudzkārt ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

              Svinīgo pasākumu ar uzrunām un laba vēlējumiem atklāja Jēkabpils sporta skolas direktora Edgars Lamba un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis. Savukārt ar skanīgu apsveikuma priekšnesumu uzstājās Jēkabpils Mūzikas skolas audzēkņi.

            Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apgūšanu saņēma Jānis Puriņš – Latvijas čempionāta bronzas medaļas ieguvējs un Jēkabpils pilsētas rekordists diska mešanā. Jaunieti augstvērtīgo rezultātu sasniegšanai sagatavoja treneris Aivars Noris. Daniels Bogorods un Kaspars Ņukša ir kļuvuši par I sporta klases šahistiem ar vairākām m/k ballēm. Audzēkņus ceļā uz meistarkandidātu virzīja treneri Gunārs Pušmucāns un Guntis Jankovskis. Matīss Koļesinskis, Andrejs Grustāns, Artis Izotovs un Emīls Lūciņš ir daudzpusīgi jaunieši, kas sīvajā basketbola konkurencē ir apliecinājuši savu meistarību Latvijas jaunatnes basketbola līgas 1.divīzijā, LBL2 un LBL3. Audzēkņus neapstāties pie iesāktā virzīja treneri Andris Čerjaks un Aigars Vanags. Jorens Dāgs Degtarjovs, Ojārs Seglērs, Uģis Vasiļivs un Dāvis Kristers Midzenis ir izcīnījuši godalgotās vietas Latvijas jaunatnes čempionātos, Kausa izcīņās vai Latvijas jaunatnes olimpiādēs volejbolā, un viņus uz augstāku mērķu sasniegšanu sagatavoja treneri Raivis Obrumans un Mārcis Obrumans. Rainers Ragainis, Ulvis Reinis Grebskis, Maksims Tavkins, Ēriks Kalvāns, Aivars Daņilovs, Andrejs Kušnarjovs, Mihails Leščovs, Elvijs Višņevskis un Armands Titltiņš ir mērķtiecīgi futbolisti, kuri kā vienota komanda ir sevi apliecinājuši Latvijas jaunatnes čempionātos un futbola turnīros. Viņu prasmes attīstīja un pilnveidoja treneris Dzintars Zvaigzne.

Ieraugiet, sajūtiet nākotni un noticiet tai!

Lai šī ticība Jūs stiprina un motivē pozitīvām pārmaiņām, ir virzīta uz sapņu piepildījumu.