“Jēkabpils SS” piekāpjas Ludzas “Latgolam”, bet līderpozīcijas nezaudē

Aktualitātes

Trīs uzvaru sērija svētdien, 1. decembrī pārtrūka pagājušās sezonas Latvijas handbola Virslīgas čempionei “Jēkabpils SS”, kas savā laukumā ar 23:26 piekāpās Ludzas “Latgolam”.

Ludzānietēm izdevās apturēt iepriekšējos mačos iespaidīgi strādājušo jēkabpiliešu uzbrukumu. 30 minūtēs “Latgols” ielaida deviņus vārtus, kas ļāva ielikt nopietnus pamatus uzvarai visā spēlē (16:9). Otrā puslaika ievadā viešņas pārsvaru palielināja līdz desmit vārtiem (20:10). “Jēkabpils SS” nepadevās, taču glābt spēli vairs nespēja.

“Jēkabpils SS” rindās septiņi vārti Simonai Ārmanei, bet ar pieciem maču pabeidza Gita Kaulakane.  “Latgols” sastāvā ar sešiem vārtiem izcēlās Elīna Oļipova, Madara Cibuļska pievienoja piecus.

Turnīra tabulā līderpozīcijas ar desmit punktiem saglabā “Jēkabpils SS” un “Stopiņu NHK” komandas, bet pēc aizvadītās nedēļas spēlēm tikai par punktu atpaliek LSPA un “Salaspils SS” vienības.

Izmantotā informācija: handball.lv. Foto: Lāsma Irša