“Jēkabpils SS” handbolistes pirmajā sezonas mačā piedzīvo zaudējumu

Aktualitātes

Svētdien, 6. oktobrī Jēkabpils 3.vidusskolas sporta zālē savu pirmo maču Latvijas handbola Virslīgā sievietēm aizvadīja čempiones “Jēkabpils SS”. Diemžēl jēkabpilietes nerealizēja vairākas svarīgas iespējas gūt punktus, pieļāva liktenīgas kļūdas aizsardzībā un ar rezultātu 30:32 piekāpās “REIR Dobele” komandai.

“Jēkabpils” nedaudz labāk iesāka maču (3:1), taču “REIR Dobele” ātri atguvās un drīz bija priekšā ar 5:4. Puslaika gaitā Dobeles pārsvars vairākas reizes sasniedza četrus vārtus, tomēr pēc 30 minūtēm uz tablo bija 18:15. Otrajā puslaikā “Jēkabpils” vairākas reizes pietuvojās līdz vieniem vārtiem, tostarp 52 sekundes pirms mača beigām pēc Simonas Ārmanes vārtiem (30:31). Punktu pielika Anna Aleksa Stankeviča, un “REIR Dobele” uzvarēja ar 32:30.

“Jēkabpilij” ar 24 metienu palīdzību 13 vārtus guva Simona Ārmane, bet Gita Kaulakane pievienoja deviņus.

Izmantotā informācija: handball.lv