Jēkabpils sporta skolas audzēkņu sportiskie sasniegumi

Kategorija: Aktualitātes

            Dzīve ir pilna ar grūtībām. Tas kā mēs tiekam ar tām galā, padara mūs diženus. Nekad nevienam sasniegumi nav pienesti uz sudraba paplātes. Jebkurā dzīves jomā uzvara ir jāizcīna cīņā.


Jēkabpils sporta skolā tradicionāli novembra mēnesī atskatās uz paveikto par uzrādītājiem sportiskajiem sasniegumiem 2016./2017.mācību gadā, jo pēdējie starti individuālajos sporta veidos noslēdzas augusta mēnesī, bet futbolā spēles par vietām kopvērtējuma tabulā tiek aizvadītas arī septembrī un oktobrī.
Piektdien, 17.novembrī Jēkabpils Tautas namā norisinājās svinīgais apbalvošanas pasākums, kuru ar muzikālu sveicienu atklāja Jēkabpils bērnu un jauniešu centra meiteņu vokālais ansamblis „Supermeitenes” (vadītāja Iveta Januševska). Vēlot ikvienam neapstāties pie sasniegtā, pateicības rakstus un naudas balvas 112 audzēkņiem un viņu treneriem pasniedza Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis un Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos jautājumos Līga Kļaviņa.
Latvijas jaunatnes čempionātā handbolā par čempionēm un sudraba medaļniecēm kļuva Madara Jugāne, Simona Ārmane, Ieva Lapsa, Krista Krūmiņa, Agnija Malcenice, Kristīne Iļjasova, Gita Kaulakane, Agnese Lapiņa, Linda Kvedere, Valērija Gerasimova, Santa Čevere, Lāsma Ludborža, Dinija Burda, Dina Robežniece, Krista Minova, Unigunde Cirša, Jūlija Damenauska, Paula Silasproģe, Katrīna Sleže, Terēze Voičonoka, Amanda Lapsa, Adriana Romāne, Sandra Brikmane, Vitnija Paula Krodziniece, Monta Skromane, Krista Skuja, Marta Mālniece, Amanda Vaivode, Agija Ruģele, Melānija Estere Ancāne, Enija Anča, Rometa Jukša, Kristīne Radzeviča, Sintija Skruzmane, Agnija Straume, Krista Zelčāne, Alīna Beinaroviča, Dana Voitova, Aleksa Aļeiņikova, Evelīna Kuzmane, Agnese Dišlere, Amanda Volkova un Amanda Ovsjuka. Treneres Vita Brikmane un Kornēlija Borodovska.
Latvijas jaunatnes olimpiādē pārvarot atlasi, volejbola finālā 3.vietu izcīnīja Ritvars Elksnītis, Oskars Elksnītis, Valdis Spodris, Vladislavs Blumbergs, Jorens Dāgs Degtjarovs, Ojārs Seglērs, Arvis Freimanis, Linards Bružs un Edvīns Aleksandrs Jaunzems. LVF 2016./2017.gada Jaunatnes čempionātā U-17 bronza Reinim Reinholdam Kotleram, Mārim Upeniekam un Rihardam Ločmelim. U-15 grupas jaunieši Krisetrs Sils, Renārs Zalaks, Dāniels Dunaiskis, Rihards Zvaigzne, Toms Prokopenko, Jurģis Prokofjevs, Ralfs Rubenis, Kristaps Cvilikovskis, Kārlis Kviļūns un Rūdolfs Griķis izcīnīja 2.vieta. U-12 grupā startēja 2 komandas, no kuras pirmā kļuva par čempioniem – Raivis Gutāns, Matīss Ūbelis, Kristaps Stivriņš, Linards Seglērs, Andrejs Dubrovskis, Krišjānis Ozols, Daniels Sipovičs, Renārs Seilis un Matīss Čikuts, bet 2.komanda – Matīss Fonabergs, Rihards Podāns, Kristers Landzāns, Ilvars Sutris, Reinis Hauka, Norberts Sils, Linards Samuls, Ernests Daģis un Oto Lindmanis kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. Treneri Mārcis Obrumans, Raivis Obrumans un Guntis Grigalis.
VII Latvijas Jaunatnes olimpiādē komandu sacensībās galda tenisā starp jaunietēm par bronzas medaļniecēm kļuva Valērija Naumova un Jūlija Zarkeviča. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena jaunatnes meistarsacīkstēs zēnu dubultspēlēs kāpa Valentīns Basihins, vienspēlēs – Vadims Marjonovs un jauktajās dubultspēlēs – Arina Veličko. Treneris Jurijs Glotovs.
Vieglatlētikas arēnā savās vecuma grupās par zelta medaļniekiem kļuva Aleksandrs Kucs (200m skrējiens), Edvīns Voitiņš (augstlēkšana), Emīls Lamba (2 km kross), Jānis Vilnrags (augstlēkšana), Zane Zemīte (trīssoļlēkšana), Edvarts Eglītis (augstlēkšana) un Kristers Mežinskis (2 km kross). Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Lāsma Zemīte (tāllēkšana), Laura Kristiāna Ozoliņa (augstlēkšana), Ralfs Lipenītis (300m/b), Kristiāns Lipenītis (80m/b) un Dagnija Upeniece (augstlēkšana). Savukārt, bronzas medaļas izcīnīja Jānis Puriņš (diska mešana) un Elīna Tumša (augstlēkšana). Treneri Aivars Noris, Jānis Knodze, Ainis Raubiškis un Modris Osvalds.

                 Treniņš nav tā lieta, kuru dara tikai tāpēc, ka esi labs. Tā ir lieta, ko Tu dari, lai būtu vēl labāks.