“Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” trešajā LBL3 spēlē piekāpjas BK “Carnikava”

Aktualitātes

Piektdien, 18. oktobrī Jēkabpils sporta namā savu trešo Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēli aizvadīja “Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” komanda. Pēc divām uzvarām šoreiz Jēkabpils basketbolisti sīvā cīņā pašā spēles galotnē piekāpās pretiniekiem – BK “Carnikava” komandai. Spēles rezultāts 82:84 (13:21, 25:21, 16:23, 28:19) viesu labā.

Praktiski visu spēli viesi bija soli priekšā, un pēc trešās ceturtdaļas “lūšiem” bija iekrājies jau 11 punktu deficīts (54:65). Izšķirošajā ceturtdaļā mājinieki saņēmās un sadeldēja pretinieku pārsvaru līdz diviem punktiem (77:79). Līdz mača izskaņai bija palikušas 13 sekundes, kad Edija Stiebriņa tālmetiens pietuvināja abu komandu rezultātu vēl vairāk – 82:83. Pēc minūtes pārtraukuma Stiebriņš, lai izmantotu pēdējās komandas iespējas uzvarēt, pārkāpa noteikumus pret carnikavieti Kasparu Siliņu, kurš trāpīja vienu no diviem soda metieniem. Diemžēl jēkabpiliešu pēdējā uzbrukuma izmisīgie metieni netrāpīja grozā un “lūši” piedzīvoja zaudējumu ar 82:84.

Rezultatīvākais ar 26 punktiem un septiņām bumbām zem groziem bija Edijs Stiebriņš.  “Double-double” – 13 punktus un 12 izcīnītas bumbas zem groziem pievienoja Matīss Caune. 11 punkti Mārča Zīberga kontā.

Nākamais LBL3 mačs “Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” komandai gaidāms 25. oktobrī plkst. 20.00 Rugājos pret “Rugāju SC” basketbolistiem.