“Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” LBL3 sezonu sāk ar uzvaru

Aktualitātes

4. oktobra vakarā Jēkabpils sporta namā savu Latvijas Basketbola līgas trešās divīzijas sezonu ar maču pret BK “Salacgrīva” uzsāka “Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” basketbola komanda.

Pirmajā puslaikā laukumā dominēja viesi, un puslaika pārtraukumā “lūši” devās ar 15 punktu deficītu (27:42). Otro puslaiku jēkabpilieši iesāka ar pavisam citu cīņassparu, guva 11 bezatbildes punktus pēc kārtas (38:42) un trešo ceturtdaļu noslēdza jau ar spēles vadības grožiem savās rokās – 53:49. Pēdējā ceturtdaļā mājinieki turpināja stiprināt pamatus uzvarai un to arī izcīnīja – 81:71 (12:19, 15:23, 26;7, 28:22).

Rezultatīvākais ar 31 punktu jēkabpiliešu rindās bija Edijs Stiebriņš, 11 punktus pievienoja Mārcis Zībergs un Edgars Čaupjonoks.

“Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” komanda 2019./2020. gada sezonā cīnīsies ar Austrumu zonas komandām. Nākamais mājas mačs gaidāms piektdien, 18. oktobrī plkst. 20.15 pret BK “Carnikava”.