Jēkabpils jaunie vieglatlēti uzrāda augstvērtīgus rezultātus

Kategorija: Aktualitātes

No 29.-30.jūnijam Ventspilī norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai, kur Jēkabpils sporta skolas vieglatlēti izcīnīja 4 zelta, 1 sudraba un 1 bronzas medaļu. Par divkārtēju čempioni kļuva Lāsma Zemīte, kura bija vislabākā augstlēkšanas sektorā (1.64) un visātrākā 200 m distancē (26,27). Jāpiezīmē, ka augstlēkšana sektorā triumfēja Jēkabpils sporta skolas audzēknes, jo 2.vietu izcīnīja Elīna Tumša (1.61) un 3.vietu – Paula Krūmiņa (1.50). Zelta medaļu savā īpašumā ieguva arī Edvarts Eglītis, pārvarot latiņu 1.76m augstumā, un Kristers Mežinskis, kurš pirmais finišēja 3000m skrējienā (10:11.82). Savus spēkus pārbaudīja arī Karīna Isakova (šķēpa mešanā), Klinta Lindāne (100m un 200m), Loreta Kalve (lodes grūšanā un šķēpa mešanā), Samanta Ņesterenko (lodes grūšanā un šķēpa mešanā) un Kristiāns Lipenītis (110m/b un 300m/b).