Jēkabpilieši pārstāv Latviju Baltijas čempionātā

Aktualitātes

        Jelgavā ZOC stadionā pulcējās Baltijas spēcīgākie jaunieši U20 un U 16 grupās. Spēcīgākie tāpēc, ka startē tikai tie, kas pārstāv savu valstu izlases. Jēkabpilieši var būt lepni par pieciem izciliem jauniešiem, kuri Jelgavā pārstāv Latvijas godu, tādējādi prezentējot arī Jēkabpils vārdu. U 20 konkurencē Aleksandrs Kucs 400m distancē ar rezultātu 48,03 sek. izcīnīja 2.vietu, bet uzvaru palīdzēja kaldināt Latvijas komandai jauktajā stafetē 4×100. Augstlēkšanas sektorā Edvīnam Voitiņam ar rezultātu 2,01m 2.vieta. U 16 grupā ar personīgo rekordu 1,76m, pārliecinošu uzvaru augstlēkšanas sektorā izcīnīja un zelta medaļu saņēma Lāsma Zemīte. Jaunā talantīgā sportiste palīdzēja arī Latvijas komandai izcīnīt sudrabu Zviedru stafetē. Augstlēkšanā ar nozīmīgu rezultātu 1,66m, 4.vietu izcīnīja Elīna Tumša. Edvartam Eglītim sudrabs pārvarot latiņu 1.84m. Neapšaubāmi paldies sporta skolas treneriem Aivaram Norim un Ainim Raubišķim par profesionālo darbu treniņprocesu pilnveidē un līdzjušanā tiešsaistē. Protams, paldies arī komandas sastāvam- tiesnešiem Edgaram Lambam un Imantam Meldrājam, kuri ir lieliski tiesneši nu jau vairs neskaitāmos Latvijas un Baltijas mačos.