IZLAIDUMS SPORTA SKOLĀ

Aktualitātes

“Nav svarīgi, kurā vietā Tu sāc, svarīgi ir, cik augstu Tu mērķē, lai gūtu panākumus.”

Ik dienu aiz mums paliek pēdas – pēdas ceļa putekļos, ziedošās pļavās, jūrmalas smiltīs, sniegā…. Tās paliek arī ikdienas attiecībās mājās, skolā, treniņos, sacensībās, nometnēs un izbraukumos… Ir tādas, kas izgaist, bet ir tādas, kas paliek – ar ko lepojamies un par ko ir liels prieks, gan tādas par kurām kaunējamies un kas izraisa skumjas. Bet daudz vairāk pēdu mēs atstājam ar saviem darbiem un vārdiem. Dažreiz mazākajām detaļām ir ārkārtīgi liela nozīme. Ja neveltīsi 100 procentus savas uzmanības visām detaļām, rezultāts var nesasniegt cerēto. Treniņā nedrīksti zaudēt nevienu sekundi, jo veids kā tu trenējies ir veids kā tu spēlē vai startē. Uzvari vienās sacensībās, bet nākamās ir jautājuma zīme. Vai tu aizvien esi labākais vai ne? Tas ir izaicinoši. Tev sevi ir jāpierāda katru reizi un tas atstāj pēdas, kuras liek par sevi atcerēties ikdienā un nākotnē. Kā viena paliekoša vērtība ir apliecība par profesionālās ievirzes izglītības programmas apgūšanu, kuru 23.maijā Jēkabpils Tautas namā saņēma 20 Jēkabpils sporta skolas audzēkņi.

Svinīgo pasākumu ar uzrunām un laba vēlējumiem atklāja Jēkabpils sporta skolas direktora Edgars Lamba, Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola. Savukārt ar skanīgu apsveikuma priekšnesumu uzstājās Jēkabpils Mūzikas skolas audzēkņi Adriāna Turlaja, Kristīne Raģe un Agenes Korņejeva, skolotājas Anna Korņejeva un Diāna Vaice.

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apgūšanu handbola nodaļā saņēma Linda Kvedere, Dina Robežniece, Gita Kaulakane, Valērija Gerasimova, Dinija Burda, Agnese Lapiņa, Jūlija Damenauska, Lāsma Ludborža un Santa Čevere, basketbolā – Jānis Mežinskis, Aivars Caunītis, Kristers Tumšs, Toms Vecumnieks, Arvis Rutkis un Emīls Repeļs, volejbolā – Valdis Spodris, Ritvars Elksnītis, Oskars Elksnītis un Arvis Freimanis, bet galda tenisā – Valērija Naumova.

Pateicības vārdi par audzēkņu prasmju attīstīšanu un pilnveidošanu, viņu virzību uz izaugsmi un augstvērtīgu rezultātu sasniegšanu tika teikti Vitai Brikmanei, Lāsmai Mičulei, Aigaram Vanagam, Andrim Čerjakam, Raivim Obrumanam un Guntim Grigalim.

Jēkabpils Sporta skolas izlaiduma laikā, Jēkabpils pilsētas domes vadība godināja Jēkabpils Sporta skolas sieviešu handbola komandu ar iegūto uzvaru Latvijas handbola čempionāta virslīgā sievietēm. Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, suminot sportistes, uzsvēra, ka viņu sasniegumu pamatā ir disciplīna, gadiem ieguldītais darbs un tuvo cilvēku atbalsts. Tāpat priekšsēdētājs akcentēja, ka šis gads Jēkabpils sporta dzīvē ir ļoti īpašs, jo divu Jēkabpils komandu – Sporta kluba “Jēkabpils lūši” un Jēkabpils Sporta skolas sieviešu handbola komandas uzvaras un Latvijas čempionu titula iegūšana ir Jēkabpils sporta vēsturē nebijis fakts. Ar Pateicības rakstiem par uzvaru Latvijas handbola čempionāta virslīgā sievietēm 2019.gadā tika suminātas: Simona Ārmane, Agnija Malceniece, Dinija Purviņa, Kristīne Dzenīte, Anete Čeiča, Krista Krūmiņa, Madara Jugāne, Linda Kvedere, Dina Robežniece, Lāsma Ludborža, Gita Kaulakane, Valērija Gerasimova, Agnese Lapiņa, Dinija Burda, Amanda Ovsjuka, Paula Silasproģe, Vitnija Krodziniece, Agija Ruģele, Terēze Voičonoka, Jūlija Damenauska, Krista Minova , Marta Mālniece un treneres Vita Brikmane un Kornēlija Borodovska