Iekļūst finālā un nekvalificējas pusfinālam

Aktualitātes

            Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā U-15 grupas jaunieši cīnījās pārspēlēs par iekļūšanu finālā. Apspēlējot ar 3:0 Jelgavas NSC, Tukuma SS un Cēsu PSS/Siguldas VĢ, bet ar 3:1 – Smiltenes pilsētas BJSS, jēkabpilieši sev nodrošināja vietu finālā un iespēju cīnīties pa medaļām.
23. martā Latvijas volejbola čempionāta Nacionālās līgas 1.divīzijas otrajā ceturtdaļfināla spēlē savā laukumā Jēkabpils Juniori/JSS uzņēma VK Ventspils, pārspējot viesus piecos setos ar 3:2 (25:18; 24:26; 25:16; 23:25; 15:8). Komandas labā lielākais punktu pienesums Matīsam Petjukēvičam (21 punkts – 4 bloki). Sērijā neizšķirts, jo par Latvijas Volejbola federācijas Farmklubu noteikumu 5.2.3. punkta neievērošanu pirmās spēles rezultāts (jēkabpiliešu uzvara ar 3:2) ir anulēts, un tajā uzvara ar 3:0 piešķirta VK Ventspils. Tādēļ jau nākamajā dienā Jēkabpils Juniori/JSS mēroja ceļu pie saviem sāncenšiem, lai aizvadītu jau trešo noslēdzošo cīņu par iekļūšanu pusfinālā. Neskatoties uz to, ka trešajā un ceturtajā setā jēkabpilieši spēja atspēlēties pēc pirmo divi setu zaudējumu, tad tomēr piektajā veiksme nebija sabiedrotā un nācās piekāpties mājiniekiem ar 9:15 un visā mačā ar 2:3 (20:25; 21:25; 25:23; 25:20; 9:15), tādējādi jau negaidīti ātri noslēdzot sezonu. Šajā cīņā Kristeram Dardzānam izdevās sakrāt 23 punktus (3 „eisi”).