Handbolistes pārliecinoši uzsāk sezonu

Aktualitātes

Pirmo spēli Latvijas handbola Virslīgā sievietēm jaunajā sezonā aizvadīja Jēkabpils sporta skolas komanda, kas savā laukumā svinēja graujošu uzsvaru pret LSPA handbolistēm – 31:15 (20:7). Komandas rindās rezultatīvākās spēlētājas bija Simona Ārmane 9, Krista Minova 9, Dinija Purviņa 3, Gita Kaulakane 3, Valērija Gerasimova 3, Marta Mālniece 2, Paula Silasproģe 1 un Dina Robežniece 1.
2018./2019.gada sieviešu Virslīgas čempionātā spēlēs SK “Latgols”, Salaspils sporta skola, Jēkabpils sporta skola, LSPA un LAT-2002/REIR Dobele, kas piedalīsies bez vietas izcīnīšanas tiesībām un izslēgšanas spēlēs nestartēs. Sacensību pirmajā posmā visas piecas komandas aizvadīs četru apļu turnīru, proti, katrai būs 16 spēles. Izslēgšanas spēļu turnīrā piedalīsies četras komandas, kuras pusfinālā cīnīsies līdz divām uzvarām. Regulārā turnīra 1. vietas ieguvējas spēlēs ar 4. spēcīgāko komandu, bet otrajā pusfinālā tiksies 2. un 3. vietu izcīnījušās vienības. Arī finālā un cīņā par bronzu spēles notiks līdz kādas komandas divām uzvarām.
Nākamo spēli Jēkabpils SS komanda aizvadīs 7.oktobrī plkst.13:00 Jēkabpils 3.vsk. sporta manēžā ar LAT-2002/REIR Dobele.
Pirmo apli Latvijas jaunatnes čempionātā handbolā aizvadīja U-15 grupas jaunietes, kas norisinājās 22.septembrī Jēkabpils 3.vsk. sporta manēžā. Pirmajā sabraukumā jēkabpilietes ar 22:11 apspēlēja Ludzas NSS (Vitnija Paula Krodziniece -6 vārti, Enija Anča – 5, Sandra Brikmane un Linda Kaņepe – pa 4, Sintija Skrūzmane – 2, Rometa Jukša – 1), ar 14:21 piekāpās Salaspils SS (S. Brikmane un R. Jukša – pa 4, E. Anča – 3, V.P. Krodziniece – 2, S. Skrūzmane – 1) un ar 37:8 sagrāva Dobeles SS (V.P.Krodziniece – 12, S. Brikmane – 9, R. Jukša un E. Anča – pa 5, L. Kaņepe – 3, A. Straume – 2, R. Ozola – 1).
Dalību Latvijas jaunatnes čempionātam pieteikušas četras komandas, kas savā starpā izspēlēs 3 apļu turnīru.