Jēkabpiliešu sasniegumi tempošahā

Kategorija: Aktualitātes

Aizkrauklē norisinājās pilsētas 2018.gada atklātais čempionāts tempošahā. Divos turnīros piedalījās 62 dalībnieki no Rīgas, Olaines, Rokiškiem, Aizkraukles un citām pilsētām, to skaitā 18 Jēkabpils sporta skolas audzēkņi. A turnīrā Kārlis Mālnieks ar iegūtajiem 5 punktiem ierindojās 8.vietā, bet starp jauniešiem bija labākais. 5 punktus ieguva arī Artūrs Krastiņš, kas starp jauniešiem viņam deva 3.vietu. Savukārt, B turnīrā, kur spēlēja 36 šahisti ar otro un zemāku sporta klasi, labākos panākumus guva Nauris Pinne, Alise Klidziņa un Evelīna Stikāne, izcīnot 5 punktus. Jāpiezīmē, ka visi dalībnieki spēlēja kopā – gan pieaugušie, gan arī skolēni. Kopumā jēkabpiliešu rezultāti jāvērtē pozitīvi – septiņi audzēkņi ievērojami paaugstināja savu reitingu, bet vienpadsmit ieguva godalgotas vietas dažādās nominācijās.

Treneris Gunārs Pušmucāns