Absolventi

Absolventi 2016./2017. mācību gadā

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1 Reinis Jānis Avotiņš
2 Lauris Upenieks
3 Dāvis Šteinarts
4 Agris Bojārs
5 Artūrs Matulis
6 Eduards Mitris
7 Gintars Krūmiņš
8 Kristaps Linde
9 Gļebs Skurjats
TRENERIS Andris Čerjaks
Futbols
1 Edmunds Zvaigzne
TRENERIS Dzintars Zvaigzne
Handbols
1 Simona Ārmane
2 Agnija Malceniece
3 Ieva Lapsa
4 Unigunde Cirša
5 Kristīne Iļjasova
6 Madara Jugāne
8 Krista Krūmiņa
TRENERE Vita Brikmane
Volejbols
1 Rinalds Kļavinskis
2 Kristiāns Balulis
TRENERIS Mārcis Obrumans
Galda teniss
1 Krišjānis Stankevics
TRENERIS Jurijs Glotovs

 

Absolventi 2015./2016.mācību gadā

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1 Kalvis Kirejevs
2 Ritvars Bukovskis
3 Lauris Bērziņš
4 Jēkabs Smilškalns
5 Arnolds Arnītis
6 Salvis Bērziņš
TRENERI Andris Čerjaks, Imants Beķers, Juris Bobrovs
Futbols
1 Armands Kalvāns
2 Dairis Jakubovskis
3 Ingus Silakrankers
4 Raivo Liepiņš
5 Andrejs Leščovs
6 Maksims Potlovs
7 Artūrs Leikucis
TRENERIS Dzintars Zvaigzne
Handbols
1 Zaiga Kaulakane
TRENERE Vita Brikmane
Šahs
1 Eira Sarnovska
2 Zubeirs Haciveli
TRENERI Gunārs Pušmucāns, Guntis Jankovskis
Vieglatlētika
1 Santa Januševska
TRENERIS Aivars Noris
Volejbols
1 Artjoms Soboļevs
TRENERIS Mārcis Obrumans

Absolventi 2014./2015.mācību gadā

Bilžu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1 Roberts Stalīdzāns
2 Artis Arnītis
3 Kristaps Bitels
4 Toms Kohanovs
5 Miķelis Liberts
6 Daniels Burda
7 Edijs Stiebriņš
8 Reinis Ermansons
9 Arnis Bebrišs
10 Andrejs Pelšs
Šahā
1 Andis Ivoņins
Vieglatlētikā
1 Mārtiņš Dāboliņš
2 Pēteris Lazdiņš
Volejbolā
1 Edžus Staks
2 Māris Razujevs
3 Reinis Prīdāns
4 Jānis Ģipters

 

2014. gada absolventi

Bilžu galerija >>

 

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1 Andrejs Sniķis treneris Andris Čerjaks
2 Vitolds Zemītis
3 Rūdolfs Samuls
4 Mārcis Zībergs
5 Edmunds Lazdāns
Šahā
1 Zane Stulpiņa treneris Gunārs Pušmucāns
Vieglatlētikā
1 Viesturs Ivbulis treneri Modris Osvalds un Andris Veleckis
2 Pauls Rutkovskis
3 Normunds Brazovskis
Volejbolā
1 Toms Spodris treneris Mārcis Obrumans
Futbolā
1 Valdis Vizulis treneris Dzintars Zvaigzne
2 Linards Marks
3 Ričards Līcītis
4 Mārtiņš Bojārs

 

2013. gada absolventi

Bilžu galerija >>

 

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1 Klāvs Zībergs treneris Andris Čerjaks
2 Mārtiņš Vasilis
3 Ričards Strauss
4 Matīss Čaupjonoks
Galda tenisā
1 Jekaterina Jekaraševa treneris Jurijs Glotovs
Handbolā
1 Henrijs Knodze trenere Vita Brikmane
2 Edvīns Dravnieks
3 Lauris Dābols
4 Lauris Leicis
5 Kristaps Blitsons
6 Māris Ravžajevs
Šahā
1 Nikolajs Krilovs treneris Gunārs Pušmucāns
Vieglatlētikā
1 Vera Grāvīte treneris Modris Osvalds
Volejbolā
1 Maksims Belovs treneris Guntis Grigalis un Mārcis Obrumans

 

2012. gada absolventi

Bilzu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1 Raivis Līckrastiņš treneris Andris Čerjaks
2 Edgars Čaupjonoks
3 Emīls Gabrāns
4 Ervīns Zvirgzds
5 Justs Stradiņš
6 Matīss Caune
7 Silvestrs Darbots
Šahā
1 Mārtiņš Ivbulis treneris Gunārs Pušmucāns
Vieglatlētikā
1 Justīne Ābola treneris Aivars Noris
2 Melita Vidējā
3 Rūta Paužole
4 Dainis Začests

 

2011. gada absolventi

Bilžu galerija >>

 

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1 Juris Kalniņš treneris Andris Čerjaks
2 Edgars Turonoks treneris Juris Bobrovs
3 Edgars Leja treneris Juris Bobrovs
4 Artūrs Briška treneris Juris Bobrovs
5 Ingars Liepiņš treneris Juris Bobrovs
6 Mārcis Birste treneris Juris Bobrovs
7 Oskars Prikulis treneris Juris Bobrovs
8 Edgars Arnītis treneris Juris Bobrovs
Galda tenisā
1 Kristīne Šinkarjova treneris Jurijs Glotovs
2 Jekaterina Bogdanova
3 Jānis Slīpais
Šahā
1 Veronika Peskaya treneris Gunārs Pušmucāns
2 Aina Stulpiņa
Vieglatlētikā
1 Ilze Tauriņa treneris Aivars Noris
2 Krista Šlosere
3 Ralfs Zolbergs